Nosiče kol jsou vhodné pro všechny sportovní nadšence

Mezi nezbytné součásti cestování vlastním vozem patří dostatek úložného prostoru, který nám zajistí nainstalované hagusy na střeše vozu a příslušné střešní nosiče Hakr. Ty jsou často z pozinkovaného nebo hliníkového materiálu a instalují se na hagusy pomocí příslušných příčníků. Celá tato konstrukce je navíc uzamykatelná a tím je chráněná proti případnému odcizení. Instalaci střešního nosiče zvládne díky jeho jednoduchosti opravdu každý během krátké chvíle.

Součástí střešních nosičů je také nejrůznější vybavení, které jejich výhody ještě zvyšuje. Nejlepším příkladem jsou nosiče kol, které se díky další konstrukcí velmi pohodlně a bezpečně nainstalují ke střešnímu nosiči a velmi pohodlně v něm pak ukotvíte jízdní kolo. Střešní nosiče kol jsou výhodné pro každého, kdo na voze nemá tažné zařízení, aby instalovat tažné nosiče kol. Na střeše jsou tato jízdní kola naprosto v bezpečí a nijak neohrožují vaší bezpečnost.

Střešní nosiče kol vám umožňují cestovat i s oblíbeným sportovním vybavením, čímž ušetříte za zapůjčení jízdních kol v cíli vaší cesty. Můžete si své jízdní kolo vzít s sebou při tuzemské dovolené, ale také do zahraničí. Stejně tak, jako jsou dostupné nosiče kol, můžete využít pro zimní dovolenou také nosiče lyží. Pro maximální komfort vaší cesty na dovolenou vyzkoušejte aerodynamické střešní boxy, které podle svého objemu pojmou jakákoliv zavazadla a můžete do nich umístit také lyže nebo snowboardy.

Nikdo by neměl být na své dovolené nijak omezován a možnost cestovat s oblíbenými předměty k neomezeným možnostem patří. Proč byste tedy měli utrácet na dovolené peníze za půjčení vybavení, které máte doma a jste na něj lépe zvyklí? Naistalujte si prostě střešní nosiče, přidělejte nosič jízdních kol a vyrazte, kam se vám zlíbí.