Střešní boxy jsou elegantní a praktické řešení úložného prostoru

Střešní nosiče Hakr jsou známé svoji variabilností na různé modely automobilu, jednoduchou instalací a širokým výběrem rozměrů i materiálů. Součástí střešních nosičů je také různorodé příslušenství, mezi které se v prvé řadě počítají střešní boxy. Pokud se rozhodnete využít prostor, který vám střešní boxy nabízejí, dávejte si v prvé řadě pozor na správný výběr, který je podmíněn nejen tvarem, ale také nosností a objemem. Z nabídky si proto musíte vybrat takový box, který vám bude vyhovovat, přinese praktický užitek a zároveň se bude hodit k vašemu modelu vozu.

Střešní boxy Hakr mají velmi moderní design, kvalitní aerodynamiku, která nebrání řízení, ani nijak neohrožuje cestujících při jízdě. Navíc má naprosto jednoduché upínání, které vám poslouží k přepravě jakéhokoliv nákladu. Využívá se často pro přepravu zavazadel, lyží nebo stanu. Na rozdíl od střešních nosičů nebudou ve střešním boxu vaše zavazadla vystavena vlivům počasí, prachu ani špíně.

Cestování je v poslední době častou zálibou mnoha lidí. Nezáleží přitom, zda cestujete po tuzemsku nebo do zahraničí. Vždy jistě uvítáte další úložný prostor, který vám usnadní cestování a dovolí vám vézt mnohem více zavazadel, než je běžné. Pokud navíc cestujete do zahraničí na vlastní pěst a stravu si plánujete v zahraničí zajišťovat sami, uvítáte o to víc střešní boxy, ve kterých lze převážet i zásoby. Speciální kategorií jsou pak nosiče jízdních kol a lyží, které vám umožní brát si sportovní vybavení s sebou na dovolenou a neutrácet za jejich zapůjčování v cíli své cesty.

Úložné prostory jsou ve všech případech tou nejdůležitější otázkou v domácnosti i při cestování. Odmítnutí střešních boxů by bylo stejné, jako byste odmítly prostornou skříň na oblečení do obýváku. Úložných prostorů není totiž nikdy dost a střešní boxy Hakr přinášejí nejkvalitnější variantu úložného prostoru pro automobil.