Střešní nosiče – příčníky jsou ideální formou pro uložení zavazadel při cestování

Nezbytnou součástí střešních nosičů Hakr jsou také vertikální příčníky, kterými nainstalujete střešní nosiče - příčníky na hagusy vašeho vozidla. Střešní nosiče Hakr si lze pořídit v různých materiálech podle priorit, kterým dáváte přednost. Nejoblíbenějšími variantami je hliníková konstrukce nebo pozinkovaný materiál potaženy plastem.

Příčníky Hakr jsou známé svým moderním vývojem, kdy se může přizpůsobit téměř jakékoliv automobilové přípravě pro střešní nosiče, jinak známé také jako hagusy. Pokud je na svém voze prozatím nainstalované nemáte, není rozhodně problémem, nechat si odborně přidělat hagusy dodatečně a poté na ně naistalovat pomocí příčníků střešní nosič. Tolik, kolik existuje typů a modelů vozidel, existuje také počet variant příčníků. Tím máte zajištěno, že budou opravdu sedět na vašem voze, jak mají a celá konstrukce bude maximálně pevná.

Příčníky na střešní nosiče jsou navíc zamykatelné a tak nemůže dojít k jejich odcizení, což je nespornou výhodou zvláště v dnešní době. Pomocí střešních nosičů lze převážet jakákoliv zavazadla bez zbytečného zaplňování vnitřního prostoru automobilu. Střešní nosiče Hakr dokonce uvezou i jízdní kola nebo lyže, proto se stávají ideálním pomocníkem při dovolené.

Ke střešním nosičům lze dokoupit i celou řadu dalšího příslušenství, z nichž jsou nejvyhledávanější střešní boxy. Ty mohou krýt vaše zavazadla před nepřízněmi počasí i větrem a po celou dobu jízdy se o ně nemusíte nijak bát. Existuje celá řada různých velikostí střešních boxů podle jejich objemu. Zvolte si ideální kompromis mezi potřebným úložným prostorem a rozměry, které jsou vhodné pro váš model automobilu. Velmi užitečné jsou také nosiče kol nebo nosiče lyží. Bez nich se už na žádné dovolené více neobejdete.